سوالات متداول

1-کدام دستگاه با کپسولهای چند بار مصرف نسپرسو مسترباریستا کار می کند؟

با تمام دستگاههای نسپرسو Nespresso از سال ۲۰۰۳ کار می کند (سه پین سیستم).اگر دستگاه نسپرسو ندارید پیشنهاد میکنیم که با همکاران ما تماس حاصل کنید تا بهترین دستگاه ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

۲-چگونه می توان تشخیص داد که مستر باریستا با چه دستگاههایی کار می کند؟

آزمایش بسیار آسان است! ابتدا یک قهوه با کپسولهای یک بار مصرف نسپرسو  درست کنید. سپس کپسول را از ظرف جمع آوری کنید. یک یا سه سوراخ سوراخ باید در قسمت گرد کپسول  قابل مشاهده باشد اگر کپسول دارای سه سوراخ است، پس میتوان از مسترباریستا استفاده کرد.

۳-مزایای استفاده از مستر باریستا چیست؟

مستر باریستا میتواند سبب کاهش هزینه های شما شود. مقایسه هزینه: هزینه یک کپسول قهوه Nespresso اصل حدودا بین ۳۰۰۰تا ۴۰۰۰تومان می باشد.  در صورتی که هر کپسول گنجایش ۵گرم قهوه را دارد  بنابراین شما میتوانید با استفاده از مستر باریستا و تهیه بهترین قهوه ها که در بازار موجود است هزینه خودرا به چندین برار کاهش دهید,به گونه ای که هزنه هر کپسول برای شما بین ۵۰۰تا ۷۰۰تومان خواهد شد -حال این امکان برای شما وجود دارد که از بهترین طعم قهوه با کمترین هزینه لذت ببرید. و همچنین با کپسول قهوه چندبار مصرف مسترباریستا می توانید قدمی بزرگ در حفظ محیط زیست بردارید .

۴ -کدام نوع قهوه می تواند در کپسول قهوه نسپرسو چند بار مصرف(مسترباریستا)پر شود؟

تقریبا تمامی قهوه های موجود در بازار می توانند در مستر باریستا پر شوند و هیچ محدودیتی برای مستر باریستا وجود ندارد.؟ بهتر است برای قهوه های ریز از درپوش مشکی و برای قهوه های درشت ازدر پوش قهوه ای استفاده شود. بهتر است هنگام استفاده از بیش از حد پر کردن ان خودداری کنید.برای تهیه بهترین قهوه ها برای کپسول باریستا با همکاران ما تماس بگیرید.

تماس با ما

۵-چگونه در پوش کپسول را به درستی ببندید؟

درپوش سیلیکونی  داری دو رو میباشد یک طرف در پوش تخت وطرف دیگر کمی گود است .برای  بستن در پوش کپسول باید توجه داشت که قسمت تخت به سمت قهوه باشدوبعد باید اطمینان حاصل کنید که درپوش سیلیکونی کاملا اطراف کپسول فولادی بسته شده است واطراف آن کاملا تمیزاست و با قهوه پوشیده نیست. برای اطمینان از بسته شدن درپوش شما باید صدای یک کلیک نرم افزاری را  بشنوید. بعد از استفاده در پوش را باز کنیدوبا آب شستشو دهیدکپسول را می توان تحت فشار  آب جاری نیز شستشو داد. یا میتوانید کپسول رادر یک ظرف پراز آب قرار دهیدوبعد با یک تکان به راحتی می توانید قهوه را از کپسول جدا کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که کپسول قهوه را در ماشین ظرفشویی تمیز کنید (ابتدا پودر قهوه را از بین ببرید). * توجه: کپسول بعد از قهوه بسیار داغ است!شما میتوانید کپسول را بعد از سرد شدن از ظرف جمع آوری کپسول بردارید و یا کپسول را فقط از لبه سیلیکونی بگیرید.

۶-چند بار امکان پرکردن واستفاده از مستر باریستا وجود دارد؟

با  استفاده مناسب از درپوش سیلیکونی تقریبا بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ بار قابل استفاده می باشد.

۷-جنس کپسول نسپرسو قابل شارژ مستر باریستا(چندبار مصرف) از چیست؟

بدنه کپسول از جنس فولادزنگ نزن ودرپوش آن سیلیکونی است. جنس درپوشها۱۰۰٪ سیلیکون از جنس پستانک نوزادان است و حاوی BPA نیست.

بنابرین کپسول های مستر باریستا هیچ خطری برای سلامتی شما نخواهد داشت . این محصول مورد تایید سازمان بهداشت اروپا نیز می باشد.

8-آیا با فشار آب گرم در پوش پلاستیکی (سیلیکونی) مشکل پیدا نمی‌کنه ؟

جنس در پوش از سیلیکون میباشد که جهت ساخت پستانک شیر نوزاد استفاده میشود. همانطور که انتظار میرود این ماده بایستی مقاومت بالایی در مقابله شیر داغ و آب جوش داشته باشد. همچنین بایستی بالاترین استاندارد های سلامت دارا داشته باشد تا در تماس مستقیم با دهان کودک قرار بگیرید.

9.بر چه اساسی هزینه ۳۰۰-۵۰۰ تومان برای هر قهوه محاسبه میشود؟

هر شات مستر باریستا نیاز به حدوده ۵ گرم پودر قوه دارد. قیمت قهوه در بازار برای هر کیلو حدودا ۶۰ تا ۱۰۰ هزار تومان برای قهوه های مرغوب ایتالیایی میباشد. بنابرین هزینه برای ۵ گرم تقریبا ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومان محاسبه میشود. در مقابل کپسول های نسپرسو ۱۰ برابر یعنی حدودا ۳ تا ۵ هزار تومان خارج روی دست شما میگذراند.